Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de contabilitate
- Număr anunț
- DA22747881
- Autoritate contractantă
- Comuna Aschileu (Primaria Aschileu) (CUI 4791935)
- Furnizor / câștigător
- AD STUDIO CONTA SRL (CUI 37219124)
- Cod CPV
- 79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit si servicii fiscale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 13:47
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54.000 RON
din 54.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro