Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte consum 1.5% grasime

Număr anunț
DA22756288
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342 RON
Valoare atribuită
342 RON
Data publicării
04.04.2019 11:50
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342 RON

din 342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.