Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA22750056
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 959,73 RON
- Valoare atribuită
- 949,17 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 15:27
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
949,17 RON
din 959,73 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 10,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.