Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii profesionale de curatenie

Număr anunț
DA22749877
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE SIBIU (CUI 11342530)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.280,50 RON
Valoare atribuită
5.503,50 RON
Data publicării
03.04.2019 15:18
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.503,50 RON

din 4.280,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.