Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BONURI VALORICE COMBUSTIBIL AUTO
- Număr anunț
- DA22742021
- Autoritate contractantă
- Scoala Populara de Arte si Meserii Resita (CUI 3228365)
- Furnizor / câștigător
- OK BOBO (CUI RO15138150)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.202 RON
- Valoare atribuită
- 4.202 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:39
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.202 RON
din 4.202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro