Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SONDE ENDOTRAHEALE FLEXOMETALICE cu balonas si Stilet Intubatie nr. 3.0-9.0
- Număr anunț
- DA22758237
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459 RON
- Valoare atribuită
- 459 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:12
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
459 RON
din 459 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro