Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RBC17 Acumulator APC 12V 9A
- Număr anunț
- DA22755139
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,91 RON
- Valoare atribuită
- 647,91 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:07
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
647,91 RON
din 647,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro