Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branule / Catetere periferice cu valva G18-300 buc;G 20-500 buc; G22-500 buc;G24-200 buc

Număr anunț
DA22753286
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603 RON
Valoare atribuită
603 RON
Data publicării
04.04.2019 09:58
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

603 RON

din 603 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.