Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv de aspiratie si transfer solutii cu filtru de particule
- Număr anunț
- DA22752976
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394 RON
- Valoare atribuită
- 394 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 09:45
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
394 RON
din 394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro