Ofertă acceptată
Cumpărare directă
9T48V ACUMULATOR ORIGINAL DELL INSPIRON N7010 N7110, COMPATIBIL CU J1KND, 7800mAh 11.1V
- Număr anunț
- DA22748543
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,49 RON
- Valoare atribuită
- 318,49 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 14:16
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
318,49 RON
din 318,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro