Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comercializare pastile apa pentru dedurizarea apei

Număr anunț
DA22743202
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI RO1650664)
Cod CPV
14400000-5 · Sare si clorura de sodiu pur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,80 RON
Valoare atribuită
282,80 RON
Data publicării
03.04.2019 10:28
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,80 RON

din 282,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.