Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet starter si tub neon

Număr anunț
DA22749306
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452 RON
Valoare atribuită
452 RON
Data publicării
03.04.2019 14:51
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 17:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452 RON

din 452 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.