Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carne si preparate din carne LH

Număr anunț
DA22754533
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabiltati (CabR) Dumbraveni (CUI 29276986)
Furnizor / câștigător
CARNICOMP SRL (CUI RO13094210)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.114,40 RON
Valoare atribuită
1.114,40 RON
Data publicării
04.04.2019 10:45
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114,40 RON

din 1.114,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.