Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA22754427
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,39 RON
Valoare atribuită
873,39 RON
Data publicării
04.04.2019 10:41
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,39 RON

din 873,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.