Ofertă acceptată Cumpărare directă

EI-04 ARMATURA 1X75W PC 42351011

Număr anunț
DA22741520
Autoritate contractantă
COMUNA HIDA (PRIMARIA COMUNEI HIDA) (CUI 4792272)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,40 RON
Valoare atribuită
498,40 RON
Data publicării
03.04.2019 09:16
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,40 RON

din 498,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.