Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
BRANZA BURDUF
- Număr anunț
- DA22751147
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- BONAS IMPORT EXPORT S.A. (CUI RO228824)
- Cod CPV
- 15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 07:09
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126 RON
din 133 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 7 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.