Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 96,3% sub estimat
Cascaval hochland
- Număr anunț
- DA22716521
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,50 RON
- Valoare atribuită
- 10 RON 96,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2019 12:52
- Termen limită
- 05.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10 RON
din 272,50 RON estimat
96,3%
Adjudecat la 3,7% din estimat · economie 262,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.