Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cozonac

Număr anunț
DA22752843
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
Furnizor / câștigător
DORBOB PROD SRL (CUI RO6650070)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,57 RON
Valoare atribuită
192,57 RON
Data publicării
04.04.2019 09:40
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,57 RON

din 192,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.