Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa minerala pentru Comuna Ciumani

Număr anunț
DA22748132
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
PERLA HARGHITEI SA (CUI RO505623)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,80 RON
Valoare atribuită
52,80 RON
Data publicării
03.04.2019 13:59
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,80 RON

din 52,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.