Ofertă acceptată Cumpărare directă

mapa carton cu elastic traditional

Număr anunț
DA22758596
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ARTA SI CULTURA AL JUTEDULUI HUNEDOARA (CUI 36826276)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,60 RON
Valoare atribuită
33,60 RON
Data publicării
04.04.2019 13:27
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,60 RON

din 33,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.