Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie parchet laminat si accesorii

Număr anunț
DA22756084
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44191600-1 · Placi de parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.557,68 RON
Valoare atribuită
6.557,68 RON
Data publicării
04.04.2019 11:42
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.557,68 RON

din 6.557,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.