Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT A+++,1200 rpm,Mod de incarcare Verticala,Capacitate de spalare 6 kg

Număr anunț
DA22755848
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
YTOLIF SRL (CUI RO32981420)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
04.04.2019 11:34
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.