Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Magneti pentru table magnetice (diverse dimensiuni: 15, 20, 30 sau 40 mm)
- Număr anunț
- DA22754972
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 31630000-1 · Magneti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,91 RON
- Valoare atribuită
- 3,91 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:01
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3,91 RON
din 3,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro