Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE INSTALATII SANITARE SI VOPSELE

Număr anunț
DA22754050
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JANCSO BENEDEK (CUI 13659845)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI RO15509305)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,11 RON
Valoare atribuită
451,11 RON
Data publicării
04.04.2019 10:28
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,11 RON

din 451,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.