Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare lampa led

Număr anunț
DA22753387
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,02 RON
Valoare atribuită
102,02 RON
Data publicării
04.04.2019 10:02
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,02 RON

din 102,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.