Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie lucrari pentru proiectul: ’’MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL REMETEA''

Număr anunț
DA22748260
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
Furnizor / câștigător
ENERGOVAT S.R.L. (CUI 25269161)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432.764,48 RON
Valoare atribuită
432.764,48 RON
Data publicării
03.04.2019 14:05
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432.764,48 RON

din 432.764,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.