Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare de raspundere civila obligatorie tip RCA
- Număr anunț
- DA22750572
- Autoritate contractantă
- Comuna Braesti (CUI 3724466)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.984,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.984,09 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 16:05
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 20:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.984,09 RON
din 1.984,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro