Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnizare articole de papetarie si de birou pentru organizarea bursei generale a locurilor de munca
- Număr anunț
- DA22757883
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.041,65 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:58
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.041,65 RON
din 1.041,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro