Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker whiteboard + flipchart SCHNEIDER 290 1-3 mm 4 buc./set

Număr anunț
DA22754868
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,56 RON
Valoare atribuită
10,56 RON
Data publicării
04.04.2019 10:57
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,56 RON

din 10,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.