Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIA DE PIXURI

Număr anunț
DA22752486
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,40 RON
Valoare atribuită
35,40 RON
Data publicării
04.04.2019 09:23
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,40 RON

din 35,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.