Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse consumabile

Număr anunț
DA22749995
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEL GALATI (CUI 29095360)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,05 RON
Valoare atribuită
256,05 RON
Data publicării
03.04.2019 15:24
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,05 RON

din 256,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.