Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CN053AE (932XL) cartus cerneala negru original pt Officejet 6100/6600/6700/7110/7510/7612-1.000 p
- Număr anunț
- DA22749965
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.302 RON
- Valoare atribuită
- 1.302 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 15:23
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.302 RON
din 1.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro