Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR
- Număr anunț
- DA22749879
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409,60 RON
- Valoare atribuită
- 409,60 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 15:18
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409,60 RON
din 409,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro