Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cearceaf /cearceafuri/ husa /huse targa impermeabila cu elastic /cearsaf unica utilizare 90 x 225cm
- Număr anunț
- DA22747853
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075 RON
- Valoare atribuită
- 1.075 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 13:45
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.075 RON
din 1.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro