Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica

Număr anunț
DA22747447
Autoritate contractantă
Comuna Ribita (CUI 4521397)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI RO14750363)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,95 RON
Valoare atribuită
226,95 RON
Data publicării
03.04.2019 13:28
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,95 RON

din 226,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.