Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla scolara magnetica (verde) 2400 x1200 mm

Număr anunț
DA22745768
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195500-7 · Table de scris cu creta sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041 RON
Valoare atribuită
2.151 RON
Data publicării
03.04.2019 12:15
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.151 RON

din 2.041 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.