Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto
- Număr anunț
- DA22740929
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.770,64 RON
- Valoare atribuită
- 75.252,24 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 08:46
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75.252,24 RON
din 75.770,64 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 518,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.