Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BON CONSUM COLECTIV 1/2 A4 FV 100COLI
- Număr anunț
- DA22732104
- Autoritate contractantă
- Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
- Furnizor / câștigător
- AAA BIROTICA SRL (CUI RO15777588)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,50 RON
- Valoare atribuită
- 299,50 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 10:47
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299,50 RON
din 299,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro