Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA DE SPALAT CU PRESIUNE 1700W 130BAR 370L
- Număr anunț
- DA22758656
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494,38 RON
- Valoare atribuită
- 494,38 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:30
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
494,38 RON
din 494,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro