Ofertă acceptată
Cumpărare directă
gaze tehnice (hidrogen si dioxid de carbon)
- Număr anunț
- DA22755322
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.755,45 RON
- Valoare atribuită
- 28.755,45 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:14
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.755,45 RON
din 28.755,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro