Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor 3 metri 5 prize schuko cu intrerupator, negru, cablu 3 x 1mm, TED Electric
- Număr anunț
- DA22754995
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84 RON
- Valoare atribuită
- 84 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:02
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84 RON
din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro