Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 35,5% sub estimat
CONFECTIONAT SI MONTAT INDICATOARE INTRARE/IESIRE LOCALITATI
- Număr anunț
- DA22754883
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERCA (CUI 3662665)
- Furnizor / câștigător
- AMENAJARE PEISAGISTICĂ BERCA SRL (CUI ro36386965)
- Cod CPV
- 45262400-5 · Lucrari de asamblare a structurilor metalice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.276,99 RON
- Valoare atribuită
- 34.991,63 RON 35,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 10:58
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.991,63 RON
din 54.276,99 RON estimat
35,5%
Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 19.285,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.