Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi defibrilare compatibili cu defibrilator CORPULS 08/16

Număr anunț
DA22753671
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
32442100-4 · Placi de conexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.380 RON
Valoare atribuită
4.380 RON
Data publicării
04.04.2019 10:14
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.380 RON

din 4.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.