Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale-MARTIE
- Număr anunț
- DA22751188
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899,50 RON
- Valoare atribuită
- 873,80 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 07:34
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
873,80 RON
din 899,50 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 25,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.