Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desalgine C, 30 L-Agent impotriva algelor pentru tratarea apei din piscine
- Număr anunț
- DA22750361
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,34 RON
- Valoare atribuită
- 461,34 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 15:46
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,34 RON
din 461,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro