Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CORPURI DE ILUMINAT INTERIOR + SENSOR
- Număr anunț
- DA22746760
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
- Furnizor / câștigător
- HOROZ INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO31267637)
- Cod CPV
- 31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.209,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.209,52 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 12:59
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.209,52 RON
din 2.209,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro