Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT-uri preșcolari/truse educaționale preșcolari, în cadrul proiectului POCU/74/6/18/106957

Număr anunț
DA22728443
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Arges (CUI 4318091)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.050 RON
Valoare atribuită
22.050 RON
Data publicării
01.04.2019 16:27
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.050 RON

din 22.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.