Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACORD ELECTRIC, GIROFAR LED+SUPORT WL 93/WL 98

Număr anunț
DA22755028
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
Furnizor / câștigător
AUTO CRIS COM SRL (CUI RO8456844)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,79 RON
Valoare atribuită
274,79 RON
Data publicării
04.04.2019 11:03
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,79 RON

din 274,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.