Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE CPT

Număr anunț
DA22754541
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu Tecuci (CUI 4322289)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805,66 RON
Valoare atribuită
805,66 RON
Data publicării
04.04.2019 10:45
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805,66 RON

din 805,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.