Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie cartuse

Număr anunț
DA22754285
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176 RON
Valoare atribuită
176 RON
Data publicării
04.04.2019 10:36
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176 RON

din 176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.